NOVINKY

arr3Pozor ! Omezení otevírací doby kamenného obchodu  Od 15.1. v kamenném obchodě na Nové Louži otevřeno pouze  v úterý a ve čtvrtek od 14 do 17... arr3DROPS ALPACA PARTY!!!Až 30% na ALPAKOVÉ PŘÍZE od DROPS! Akce platí od...

KONTAKTY

Taky klubka
Kamenný obchod: Polská 1308
Ústí nad Orlicí
tel: +420 602 227 347/604 120 578
takyklubka@seznam.cz
Po, St 13:00-17:00
Út, Čt 10:00-17:00

Zboží v akciAIR – CLOUD - MELODY

Akord od DROPSu, který skvěle zní...

 

Trojice přízí AIR, CLOUD a MELODY jsme do nabídky zařadili na přelomu roku 2015 a 2016. I nás nejprve odrazovala poněkud vyšší cena za 50 g klubíčko, ale nakonec zvědavost zvítězila a objednali jsme alespoň několik málo odstínů z bohaté barevnice AIR a CLOUD.


Po některých z nich se rychle zaprášilo a tak jsme nabídku rozšířili o další odstíny těchto přízí a v polovině ledna jsme přidali i 7 odstínů MELODY. K mání jsou nyní v kamenném obchodě i na našem E-shopu za akční ceny.

 

Tyto tři příze mají společné rysy. Převládající složkou je ALPACA, následuje ovčí vlna a poté příměs polyamidu. Příze jsou velmi lehké a přitom objemné a návin 50 g klubíčka odpovídá spíše 100 g klubku těžších přízí o srovnatelné síle.

Příze jsou vhodné na širokou škálu úpletů od objemných svetrů, přes ponča a vesty po různé doplňky jako šály, čepice, nákrčníky.


 


Barevnice CLOUD a MELODY má spíše tlumené přírodní barvy, u příze MELODY se ve větší míře uplatňují i něžné romantické pastelové odstíny, které se dají skvěle kombinovat. Jemnost příze MELODY je zvýrazněna zpracováním vlákna, příze má charakter mohéru, s jemným dlouhým vlasem.

A pokud byste snad chtěly barvy úpletů více oživit, rozhodně je možné kombinovat tyto příze s nápaditou barevností vícebarevných přízí např. AZTECA od španělského výrobce Katia. Jednotlivé tóny se skvěle potkávají a doplňují.

 

Přesvědčte se samy, že pletení je hra a výzva :o).Příště:

Praktičtí pomocníci při pletení a háčkování

Představíme Vám několik „vychytávek“, které začínajícím i pokročilejším pletařkám rozhodně zpříjemní jejich práci, lépe řečeno koníčka.