NOVINKY

arr3Pozor ! Omezení otevírací doby kamenného obchodu  Od 15.1. v kamenném obchodě na Nové Louži otevřeno pouze  v úterý a ve čtvrtek od 14 do 17... arr3DROPS ALPACA PARTY!!!Až 30% na ALPAKOVÉ PŘÍZE od DROPS! Akce platí od...

KONTAKTY

Taky klubka
Kamenný obchod: Polská 1308
Ústí nad Orlicí
tel: +420 602 227 347/604 120 578
takyklubka@seznam.cz
Po, St 13:00-17:00
Út, Čt 10:00-17:00

Zboží v akci


» Kdo jsme
Kdo jsme:

 

Jak to vlastně vzniklo a proč TAKY

Mládí pryč, do důchodu daleko, v kapse výpověď z pracovního poměru a tak trochu nechuť pokračovat v dosavadních pracovních stereotypech. Možná to TAKY znáte.

Netrvalo dlouho a s návratem k ručním pracem postupně uzrála myšlenka malého obchůdku s kvalitními přírodními materiály pro pletení, háčkování a šití.

A tak jsme tady a vybíráme pro Vás klubka z bohatého sortimentu norských přízí DROPS (ovčí vlna, alpaka, merino vlna, hedvábí, bavlna, len...), originálních španělských přízí Katia a dalších přízí (Niťárna, Lang Yarns a další). Postupně se budeme snažit nabídku rozšiřovat o další kvalitní a originální příze.

V nabídce máme rovněži bavlněné látky výrobců jako Michael Miller, Robert Kaufman, Moda Fabrics, Art Gallery a dalších a samzřejmě bavlněné a viskózové úplety.

Nakoupíte u nás i základní potřeby pro pletení, háčkování a šití nebo si můžete vybrat z nabídky hotových handmade výrobků (dětské modely, hračky, čepice, tašky…). Co kus to originál.....

 

V kamenném obchodě v Ústí nad Orlicí na Nové Louži můžete načerpat inspiraci a rády Vám poradíme.

 

Děkujeme všem, kdo nám byli nápomocní a díky nimž jsme mohly obchůdek i e-shop zprovoznit. Zvláštní dík patří grafikům Zuzaně a Pavlovi, z jejichž dílny pochází náš maskot jménem TAKY, který Vás bude při nákupech spolu s námi provázet. A velké díky patří našim drahým polovičkám a jejich podporu, ochotu a trpělivost.

 

Katka, Tereza a TAKY

 

 

Kvalitní přírodní materiály - návody zdarma - inspirace - poradenství